Фасад Окна, двери, балконы Крыша, подвал Отопление, Водоснабжение Вентиляция, кондиционирование Возобновляемые источники энергии Прочее

Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків

16.01.2016

Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів технічної допомоги, експертних і громадських платформ, яка відбулася 15 січня в Агентстві.


Як відомо, з 1 липня цього року створюються законодавчі підстави для розвитку ринку управителів багатоквартирних будинків. Це передбачає Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».
У ході зустрічі було розглянуто можливість залучення управителів та енергосервісних компаній, які займаються утепленням багатоквартирних будинків, до державної програми з енергоефективності.
Голова Держенергоефективності підкреслив: «Ми маємо задіяти усіх суб’єктів на ринку управління житловими будинками, які можуть стати провідниками національної програми з утеплення. Наприклад, величезний потенціал управителів та ЕСКО-компаній".
"Механізм, який ми напрацьовуємо, передбачає ефективний стимул для співвласників долучатися до енергозбереження - це можливість перекласти фінансові та технічні ризики за проектами з утеплення на фахівців – управителів та ЕСКО-компаній", - наголосив С. Савчук.
Представники банків висловили готовність опрацювати запропоновані моделі кредитних продуктів і пов’язані з ними фінансові ризики у співпраці з потенційними позичальниками – управителями та ЕСКО-компаніями.
У свою чергу експерти акцентували увагу на необхідності вивчення міжнародної практики вирішення цього питання.

 

Довідково:
Станом на 11 січня 2016 р., до державної програми з енергоефективності долучилося 195 ОСББ, які взяли "теплих" кредитів на суму більше 16 млн. грн.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Источник: http://saee.gov.ua/

Новости

В Украине введут пеню на несвоевременную оплату коммуналки
02.02.2016 Народные депутаты в первом чтении поддержали закон о пене за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг.
В Украине изменили порядок регистрации недвижимости: Юрист объяснил, что изменится
16.01.2016 С 1 января в Украине вступил в силу новый порядок регистрации недвижимого имущества. Юристы ЮК Prove Group проанализировали ряд существенных...
Лавочка закрылась: в Украине запретят нелегальную сдачу жилья
16.01.2016 Об этом заявил вице-премьер-министр Украины, министр регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Геннадий Зубко, передает Inforesist, ссылаясь на “Урядовий кур’єр”.
Держенергоефективності розглядає управителів багатоповерхівок та енергосервісні компанії як перспективний ринок та ефективний інструмент термомодернізації житлових будинків
16.01.2016 Обговоренню цього питання була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками АТ «Ощадбанк», АБ "Укргазбанк", АТ "Укрексімбанк", міжнародних проектів...
Українці активно утеплюють власні домівки
05.01.2016 Результати щотижневого моніторингу державної програми з термомодернізації будівель свідчать про стабільний попит на «теплі» кредити. З 28 грудня 2015 року...